6 sonuçtan 1 ila 6 arası gösteriliyor.

Konu: Eduardo Souto de Moura, Bilgi'de ARKIMEET'te

Eduardo Souto de Moura, Bilgi'de ARKIMEET'te

Portekizli tanınmış mimar Eduardo Souto de Moura, 22 Şubat 2007'de Bilgi'de ARKIMEET kapsamında konferans verecek.

Eduardo Souto de Moura konferansı hakkında.
    Turkce karakter kullanamiyorum. Ozur dilerim. Cozecegim bu sorunu.

Eduardo Souto de Moura projelerinde inanılmaz atmosferler yakalayan bir mimar. Sadece fotoğraflayanların yeteneğinden olmadığı ortada.... Yapılarını gezenlerin düşüncelerini merak ediyorum.

Çok tanınmış projelerinin yanında böyle çalışmaları da var Souto de Moura'nin;

Bu proje Portekiz sahil şeridi için tasarladığı ve bir balıkçı köyünün nasıl endüstriyel bir merkeze dönüştüğünü ifade ettiği metal bir heykel.
    Eklenmiş İmajlar Eklenmiş İmajlar  

karper_hist
    Braga Stadyumunu inceledim. Kesinlikle çok güzel olmuş. Umarım toplantıda da ayrıntılı olarak bahseder bu müthiş projeden...

Eduardo Souto De Moura, dün Bilgi Üniversitesi Dolapdere Kampüsü'nde dopdolu bir konferans verdi. karper_hist arkadaşımızın da orada olduğunu umuyorum, çünkü konferansın büyük bir bölümü Braga Stadyumu üzerineydi. Braga Stadyumu'nun tasarım konseptinin kararlaştırılmasından uygulama problemlerinin çözümüne kadar pek çok noktaya değinen mimar, bu projeyi anlatırken çalışma prensiplerini de özetlemiş oldu.

Eduardo Souto de Moura ardından 22 Mart'ta Bilgi'de Arkimeet'e konuk olacağını duyurduğumuz Axel Schultes konferansı, mimarın programında gerçekleşen bir değişiklik nedeniyle iptal edilmiştir.

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •